Szukaj  
Apparatus
Czwartek.26.11.2020
Sklep Apparatus.com.pl
Elektrochirurgia
SPECTRUM - najnowszej generacji system elektrochirurgiczny Aparat endo - do zabiegów endoskopowych (gastoenterologia) Aparat ARTro bipolarne procedury artroskopowe Aparat ES 300 ES 300 ES 120 » Akcesoria do elektrochirurgii
Aparat do elektrochirurgii ES 120 Plik PDF  Drukuj

 

ES 120 jest uniwersalną wysokiej klasy diatermią z serii ES. To wszechstronny aparat do zastosowań w gabinetach ginekologicznych, dermatologicznych, kosmetycznych oraz do wielu zastosowań w chirurgii.

Diatermie z serii ES gwarantują satysfakcję oraz wieloletni okres eksploatacji. Ich jakość potwierdza 3-letnia gwarancja. Aparat ES 120 umożliwia pracę w trybie cięcia czystego i z hemostazą, koagulacji miękkiej i forsownej. Daje możliwość pracy mono i bipolarnej.

Pracuje zarówno z pedałem podwójnym jak i pojedynczym. Aparat automatycznie rozróżnia podłączenia pedału podwójnego i pojedynczego zmienijąc sposób pracy. Zawsze daje dostęp do wszystkich trybów z rękojeści lub przy pomocy włącznika nożnego. Jest to jedyny aparat posiadający tę niezbędną w wielu przypadkach funkcję.

ES 120 jest jedynym dostępnym „małym” aparatem wyposażonym w tryb koagulacji niskonapięciowej. Koagulacja niskonapięciowa (miękka) jest szczególnie przydatna przy zabiegach depilacji na wrażliwych częściach ciała, ponieważ odczuwana jest przez pacjentki jako mniej bolesna w porównaniu z zabiegami bez tego trybu koagulacji.

Bezpieczeństwo, ograniczone prądy upływu

Diatermia ES 120 posiada wyjście typu pływającego oraz rezonansowy obwód sterowania mocą. To wysokiej klasy rozwiązanie spotyka się wyłącznie w drogich aparatach przeznaczonych dla sal operacyjnych. Ogranicza ono ryzyko oparzenia i zmniejsza zakłócenia innych urządzeń elektronicznych. Ponadto zmniejszona emisja pól elektromagnetycznych jest nie bez znaczenia dla bezpieczeństwa obsługi.

Parametry techniczne

Moc cięcia czystego

120 W

Podstawowa częstotliwość pracy

416 kHz

Moc cięcia koagulującego

80 W

Klasa bezpieczeństwa

I/CF

Moc koagulacji miękkiej

80 W

Spełniane normy bezpieczeństwa

DIN IEC 60601-2-2

Moc koagulacji forsownej

80 W

Gabaryty

240 x 110 x 350 mm

 
Copyright ©1997-2014 Apparatus