Szukaj  
Apparatus
Czwartek.26.11.2020
Sklep Apparatus.com.pl
Maty rehabilitacyjne
AIREX Atlas AIREX Corona AIREX Fitline 140 Mata do ćwiczeń AIREX Fitline 180 Mata do ćwiczeń AIREX Hercules AIREX Coronella »
AIREX Coronella Plik PDF  Drukuj

Mata do ćwiczeń AIREX Coronella o wymiarach 1,5x60x185cm


AIREX - profesjonalne produkty do ćwiczeń

Profesjonalne maty do ćwiczeń rehabilitacyjnych AIREX pod wieloma względami przewyższają tak popularne do tej pory materace gąbkowe. Ze względu na swe właściwości stały się one w krajach Europy Zachodniej nieodzownym elementem każdego klubu fitness, każdej sali gimnastycznej oraz rehabilitacyjnej. Dzięki swojej różnorodności / kolorów, grubości i rozmiarów / oraz swym właściwościom z powodzeniem stosowane są w przedszkolach , szkołach , szpitalach , przychodniach , klinikach , sanatoriach, na basenach , w gabinetach fizjoterapeutycznych , gabinetach masażu i odnowy biologicznej, szkołach rodzenia , na siłowniach , oraz do użytku indywidualnego.

Właściwości mat AIREX to:

- wyjątkowa trwałość, łatwość utrzymania higieny - maty AIREX posiadają unikalną strukturę komórkową dzięki której są zabezpieczone przed wnikaniem w nie wszelkich zanieczyszczeń , bakterii oraz przed ich rozwojem., lekkość, łatwość przechowywania (zarówno w rozłożonej postaci jak i zwiniętej w rulonie), skuteczne tłumienie i amortyzacja nacisków, odporność na działanie wody i wilgoci. Poza tym maty te są ciepłe w dotyku i przyjemne dla skóry oraz zapobiegają poślizgom.

Maty AIREX są niezwykle wytrzymałe dlatego można stosować je zarówno w warunkach obiektów zamkniętych, otwartych przestrzeni, jak również zajęć ruchowych w wodzie. Zawdzięczają to użytemu do produkcji materiałowi, który jest zabezpieczony przed zużyciem związanym z upływem czasu.

Materiały z których wykonane są maty, dzięki antybakteryjnej ochronie Sanitized są odporne na gnicie - rozwój grzybów i bakterii niszczących struktury pianek. Dzięki odpowiedniej strukturze komórkowej maty nie wchłaniają wilgoci i wody. Dzięki temu są one powszechnie stosowane w hydroterapii.

Copyright ©1997-2014 Apparatus