Szukaj  
Apparatus
Poniedziałek.13.07.2020
Sklep Apparatus.com.pl
Magnetoterapia
MAGNERPlus BTL-4920 Magnet Topline MAGNETRONIC MF-8 » Magnetronic MF-12 Magneris Akcesoria
MAGNETRONIC MF-8 Plik PDF  Drukuj
MAGNETRONIC MF-8C - mini pole magnetyczne, umożliwia zastosowanie oryginalnych aplikatorów znajdujących zastosowanie w terapii okolic głowy i małych powierzchni ciała, jednocześnie zachowując kształty modulacji i parametry analogiczne jak w większych aparatach. Zastosowanie aplikatora AST2 umożliwia płynną regulację jego ustawienia względem okolicy głowy i poszerza zakres działania w wielu schorzeniach.

Stosunkowo niewielka masa urządzenia umożliwia zastosowanie MAGNETRONICA MF-8 jako aparatu przenośnego, co jest praktycznie niewykonalne w większych urządzeniach do tego rodzaju terapii.

Aplikator AST-2 umożliwia penetrację zmiennym polem magnetycznym małych powierzchni ciała - na przykład śródstawowo obejmując stawy międzypaliczkowe, śródręcza,nadgarstkowe, łokciowe, skokowe górne i dolne. Aplikator ten pozwala również na wygodne wykonywanie zabiegów w okolicach głowy.

Aplikator APE -1 dzięki jego elastycznej konstrukcji wywołuje pozytywne działanie miejscowe w stłuczeniach, zwichnięciach, skręceniach itp. obrażeniach miękkich struktur okołostawowych. Dodatnie wyniki leczenia uzyskuje się w schorzeniach o charakterze zwyrodnieniowym, bólach przewlekłych, zmianach stawowych kręgosłupa, krzyżowobiodrowych, kolanowych, ramiennych. Aplikator APE-1 zezwala również na stosowanie w tzw. punktach bólowych.

DANE TECHNICZNE:
- Kształty zmian pola magnetycznego: sinusoida, prostokąt, trójkąt - unipolarne, bipolarne,
- MX1 kolejna zmiana kształtów modulacji, z jednoczesną zmianą częstotliwości,
- Częstotliwość zmian pola magnetycznego           2-50Hz,
- Zmiana indukcyjności pola magnetycznego         0-8mT,
- Czas impuls/przerwa                                          0,5-8s.,
- Masa aparatu                                                     2,5kg

WYPOSAŻNIE:
- Aplikator statywowy AST-2,
- Płaski aplikator elastyczny APE-1.


Copyright ©1997-2014 Apparatus