Szukaj  
Apparatus
Czwartek.26.11.2020
Sklep Apparatus.com.pl
Weterynaria
Aparat elektrochirurgiczny ES 300 »
Aparat ES 300
Aparat elektrochirurgiczny ES 300 Plik PDF  Drukuj
Aparat elektrochirurgiczny ES 300 jest uniwersalnym aparatem elektrochirurgicznym umożliwiającym zarówno dobrej jakości gładkie cięcie, jak i skuteczną koagulację. Oferuje cięcie replicas de relojes z dwoma różnymi efektami hemostazy, dwa różne rodzaje koagulacji monopolarnej : miękką i forsowną oraz koagulację bipolarną.
Jest z dużym powodzeniem używany w gabinetach zabiegowych oraz na salach operacyjnych. Doskonale spełnia swoje zadania w technikach laparoskopowych.
Konstrukcja aparatu oparta jest na nowoczesnej technice mikroprocesorowej dającej wysoką niezawodność oraz duże możliwości przy niewielkich gabarytach.
Diatermia ES 300
posiada wyjście typu pływającego oraz rezonansowy obwód sterowania mocą. Ogranicza ono ryzyko oparzenia i zmniejsza zakłócenia innych urządzeń elektronicznych. Ponadto zmniejszona w ten sposób emisja pól elektromagnetycznych jest nie bez znaczenia dla bezpieczeństwa obsługi.
Diatermie z serii ES gwarantują satysfakcję oraz wieloletni okres eksploatacji. Ich jakość potwierdza 3-letnia gwarancja udzielana przez producenta.
System Power Start, ułatwiający rozpoczęcie procesu cięcia.
System NEM - Kontrola aplikacji elektrody neutralnej.
AUTOSTART - umożliwiający pracę bipolarną bez używania pedału.
Copyright ©1997-2014 Apparatus