Szukaj  
Apparatus
Poniedziałek.01.03.2021
Sklep Apparatus.com.pl
Maty rehabilitacyjne
AIREX Coronella AIREX Coronella AIREX Corona AIREX Fitline 140 AIREX Fitline 180 AIREX Hercules Mata do ćwiczeń AIREX Coronella Mata do ćwiczeń AIREX Monza AIREX Atlas »
AIREX Atlas Plik PDF  Drukuj

Mata do ćwiczeń rehabilitacyjnych o wymiarach 1,5x125x200cm.

Profesjonalne maty do ćwiczeń rehabilitacyjnych AIREX pod wieloma względami przewyższają tak popularne do tej pory materace gąbkowe. Ze względu na swe właściwości stały się one w krajach Europy Zachodniej nieodzownym elementem każdego klubu fitness, każdej sali gimnastycznej oraz rehabilitacyjnej. Dzięki swojej różnorodności / kolorów, grubości i rozmiarów / oraz swym właściwościom z powodzeniem stosowane są w przedszkolach , szkołach , szpitalach , przychodniach , klinikach , sanatoriach, na basenach , w gabinetach fizjoterapeutycznych , gabinetach masażu i odnowy biologicznej,  szkołach rodzenia , na siłowniach , oraz do użytku indywidualnego.

Właściwości mat AIREX to:

- wyjątkowa trwałość, łatwość utrzymania higieny - maty AIREX posiadają unikalną strukturę komórkową dzięki której są zabezpieczone przed wnikaniem w nie wszelkich zanieczyszczeń , bakterii oraz przed ich rozwojem., lekkość, łatwość przechowywania (zarówno w rozłożonej postaci jak i zwiniętej - w rulonie), skuteczne tłumienie i amortyzacja nacisków, odporność na działanie wody i wilgoci. Poza tym maty te są ciepłe w dotyku i przyjemne dla skóry oraz zapobiegają poślizgom.

Maty AIREX są niezwykle wytrzymałe dlatego można stosować je zarówno w warunkach obiektów zamkniętych, otwartych przestrzeni, jak również zajęć ruchowych w wodzie. Zawdzięczają to użytemu do produkcji materiałowi, który jest zabezpieczony przed zużyciem związanym z upływem czasu.  

Materiały z których wykonane są maty, dzięki antybakteryjnej ochronie Sanitized są odporne na gnicie - rozwój grzybów i bakterii niszczących struktury pianek. Dzięki odpowiedniej strukturze komórkowej maty nie wchłaniają wilgoci i wody. Dzięki temu są one powszechnie stosowane w hydroterapii.

Copyright ©1997-2014 Apparatus